GOŁDAP. Z Bezdomniakami skontaktowała się młoda dziewczyna z prośbą o pomoc dla bezdomnej kotki z kociakami. Idzie zima i ta osoba nie pozostała obojętna na los kociej rodziny. Zadbaliśmy oto, by bezdomne koty zostały wykastrowane i wysterylizowane, aby bezdomność się dalej nie rozszerzała. Wszystkie koty są oswojone, zadbane, więc są gotowe do adopcji.

Za oknem jest już szaro, zimno, deszczowo, a nawet mroźno. Każdy chce czuć ciepełko i spokój. Te kotki również marzą o ciepłym i kochającym domu. Ich historia jest smutna. Mama kotów to bezbronna i bezdomna kotka, która kiedyś na pewno miała dom (świadczy o tym jej oswojenie), ale najwidoczniej znudziła się komuś i została wyrzucona. Może dlatego, że była w ciąży?

Kotka to ogromna przylepa i kocha pieszczoty, kocięta również. Szukamy dla całej rodziny domów, ale takich prawdziwych, gdzie będą kochane, będą miały ciepło i nie znudzą się po miesiącu czy dwóch.
Tel kontaktowy w sprawie adopcji: 608-062-298.

Bezdomniaki Gołdap

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading