GOŁDAP. Liczne grono gołdapskich seniorów spotkało się jak zawsze z własnymi koszyczkami, aby na łonie natury pożegnać lato. Była to świetna okazja, aby wspólnie się zobaczyć, pogadać, pośpiewać, a nawet potańczyć, bo to przecież super rehabilitacja psychiczna i fizyczna.

Na to radosne spotkanie ochoczo przybyli nasi gołdapscy włodarze: burmistrz Tomasz Luto i starosta Andrzej Ciołek, którzy to stwierdzili, że nikt tak nie umie cieszyć się każdą chwilą życia, jak to grono ludzi trochę starszych i trochę w średnim wieku.

Przewodnicząca gołdapskiego koła ZERiI Helena Łukaszewicz przygotowała pyszny bigos i kiełbaski na ognisko, na deser były pączki i każdemu czekolada z kwiatuszkiem na znak, że lato już za nami. Szefowa dbała, aby wszyscy świetnie się czuli i dobrze się bawili. To wszystko dla zdrowia.

Mężczyźni przygotowali ognisko, co doceniła pani Helenka wręczając im drobne upominki. Ot taki miły gest. Pan Burmistrz przybył również z drobnymi upominkami, specjalnymi dla seniorów, które wniosły dużo radości i zabawy.

Pogoda dopisała i każdy się cieszył ze wspólnego spotkania. Były różne zabawy, tańce w parach i kółeczkach. Związkowy zespół „Wrzos” wykonał kilka piosenek dobranych na tę okoliczność, co podchwycili wszyscy zgromadzeni, a echo niosło melodie po lesie.

Wszyscy rozstali się pełni optymizmu w oczekiwaniu na następne spotkanie, które odbędzie się 20 października z okazji "Dnia Seniora".

Wcześniej przewodnicząca koła zaprasza wszystkich podopiecznych na 8 października o godzinie 12 do siedziby związku na spotkanie z przedstawicielami starostwa i ZUS. Pracownicy ubezpieczyciela społecznego udzielać będą różnych porad. (CBB)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading