GOŁDAP. Wczoraj ogłoszono wyniki piętnastej już edycji konkursu na najpiękniejszy balkon i ogród w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Gołdapi i wręczono nagrody jego laureatom. Uroczystość, podczas której to nastąpiło, zarząd spółdzielni zorganizował w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Gołdapi.

Dziewięcioosobowa komisja konkursowa pod przewodnictwem Mirosławy Równej, w dniach 23 i 24 lipca dokonała przeglądu balkonów i ogrodów. Kilka dni później zostali wyłonieni zwycięzcy.W kategorii na najpiękniejszy balkon zwyciężył Marcin Ostaszewski, drugie miejsce zajęli Krystyna i Józef Ejsmontowie oraz Małgorzata i Edward Tałejszysowie, zaś trzecie Agata i Adam Michałowscy, Monika i Paweł Balcewiczowie oraz Agnieszka Cierzniak.

W kategorii na najpiękniejszy ogród zwyciężyła Benedykta Olszewska, druga była Hieronima Buczyńska zaś trzeci Rafał Kosakowski.

Komisja przyznała też w obu kategoriach wyróżnienia. Laureaci i osoby wyróżnione otrzymali nagrody w postaci bonów za zakupy w sklepie ogrodniczym. Ich łączna wartość to 5000zł.

 

 
Wyszukiwarka

Loading