WILNO. W dniach 13-15 września w Wilnie odbywał się festiwal teatralny Mozaika. To jego 18 edycja, która zbiegła się z 100 rocznicą organizatora – Teatru Starego w Wilnie.

14 września poświęcony był teatrom ulicznym zajmującym się ogniem, ledami, światłem. Wystąpiło 11 teatrów między innymi z Moskwy, Sankt Petersburga, Kijowa, Charkowa, Mińska, Rygi, z Włoch, Flash Zone z Domu Kultury w Gołdapi oraz gospodarze – teatr ognia z Wilna. Po każdym spektaklu były rozmowy i możliwość zapoznania się ze sprzętem oraz techniką jego używania. Praktyczne zastosowanie i krótka praca z osobami pracującymi na danym sprzęcie uświadamiała innym technikę oraz możliwości w zastosowaniu w dalszym rozwoju grup. Udział w tym festiwalu przyniósł nowe znajomości i kontakty.

Nasz występ był odbierany dużym aplauzem. Byliśmy najmłodszą grupą i każdy podkreślał dobrą technikę i zgranie grupy. Pełni wrażeń, nowych rozwiązań i łączenia figur wróciliśmy do domu.

MB (DK w Gołdapi)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading