Loading


GOŁDAP. Dziś w centrum Gołdapi wolontariusze rozdawali ulotki, w których zachęcali innych do zostania wolontariuszami Szlachetnej Paczki w naszym mieście. Happening wspierało dwóch motocyklistów i rowerzysta, którzy jeździli po mieście z flagami promującymi akcję.

Osoby chętne muszą mieć ukończone 18 lat i potrafić współpracować w innymi. Zgłoszenia należy dokonać do końca września na stronie www.superw.pl.

Szlachetna Paczka to akcja, która dociera do rodzin żyjących w niezawinionej biedzie, niewidzących szansy na lepsze jutro. Prezent w postaci paczki ma moc impulsu i pomaga tym rodzinom walczyć z biedą i tę walkę wygrywać. Jeśli ktoś zna rodzinę lub osobę, której należy pomóc, może ją zgłosić do Szlachetnej Paczki.

Akcję w Gołdapi koordynuje Paweł Iwanowski (tel. 694-805-468).

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!