Loading


KAZIMIERZ BISKUPI. Kleryk Marcin Przystawski złożył wieczystą profesję zakonną w Zgromadzeniu Misjonarz Świętej Rodziny. Uroczysta msza święta, podczas której to nastąpiło, odbyła się w sobotę w kościele seminaryjnym w Kazimierzu Biskupim.

Marcin Przystawski jest gołdapianinem. Ma 28 lat. Jako nastolatek był m.in. aktywnie działającym wolontariuszem. Jako wolontariusz spędził m.in. pół roku w Armenii pracując na rzecz tamtejszych mieszkańców. W roku 2010, mając 18 lat i kilka miesięcy, zdobył mandat radnego rady miejskiej w Gołdapi. W tracie kadencji złożył jednak mandat i zdecydował się poświęcić swoje życie Panu Bogu.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!