Loading


GOŁDAP. 1 września minęło 20 lat od momentu, jak działalność rozpoczęło Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gołdapi - spółka, której całościowym udziałowcem jest gmina Gołdap. Obecny jej kapitał zakładowy wynosi 18,65 miliona złotych, zaś zapasowy 463 tysiące złotych.

Dziś w „Leśnym Zakątku” odbyły się uroczyste obchody 20-lecia istnienia PWiK. Wydarzenie skierowane było przede wszystkim do obecnych i byłych pracowników firmy. Prezes spółki Jarosław Dzienis wręczył byłym pracownikom okolicznościowe listy oraz upominki w postaci książek, pracującym zaś obecnie listy okolicznościowe i dla części nagrody finansowe.

W trakcie spotkania zaprezentowano, jak wygląda dziś sieć wodociągowa, jak wyglądała oczyszczalnia i jak jest obecnie modernizowana. Omówione zostały atuty uzdrowiska Gołdap. Wspomniano o innych inwestycjach PWiK, m.in. tej, dzięki której modernizowana jest obecnie ulica Bagienna. Wręczono też nagrody laureatom konkursu plastycznego „Sedes to nie kosz na śmieci”, zorganizowanego przez PWiK.

Oprócz pracowników PWiK w uroczystości wzięli także udział zaproszeni goście, w tym burmistrz Gołdapi Tomasz Luto, radni, przedstawiciele spółek wodociągowych z okolicznych gmin, przedstawiciele firm współpracujących z gołdapską spółką. Na ręce prezesa skierowali oni gratulacje i życzenia z okazji jubileuszu istnienia PWiK. Część oficjalna uroczystości zakończyła się obiadem i tortem. Po niej rozpoczęła się część nieoficjalna, integracyjna, skierowana do pracowników firmy.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!