Loading


BOĆWINKA. 30 sierpnia w świetlicy wiejskiej Boćwince gościliśmy harcerzy z Bań Mazurskich z drużyny „Szkarłatni”. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu profilaktycznego pt. „Świat jest piękny, bez używek!”. Głównym jego celem było promowanie zdrowego, wolnego czasu od uzależnień trybu życia.

Drużynowa Weronika Artemiuk zainicjowała zabawy integracyjne, które wywołały uśmiechy na twarzach dzieci. Po wyczerpujących zabawach przyszedł czas na odpoczynek i posiłek, który miał za zadanie pokrzepić organizm do dalszej zabawy i śpiewu piosenek przy akompaniamencie gitary.

Kiedy przyszedł czas rozstania, utworzyliśmy krąg i przekazaliśmy sobie iskierkę. Dziękujemy za wspaniałą zabawę . Czuwaj!

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!