Loading


GOŁDAP. Kolejny czwartkowy wyjazd w ramach akcji " Chodź na rower" za nami. W grupie osiemnastu osób, w tym zaprzyjaźnionej trójki z Suwałk pokonaliśmy 33 kilometrowy odcinek. Nasze rowery prowadziły nas przez Las Kumiecie (w którym zahaczyliśmy o bunkry) oraz drogi gruntowe przebiegające przez lub obok miejscowości: Niedrzwica, Łobody, Skocze, Włosty, Jabłońskie. Trasa dla niektórych była trochę wymagająca, jednak podpowiedzi osób bardziej doświadczonych oraz odpowiednia technika jazdy pozwoliła wszystkim bezpiecznie i sprawnie pokonać piaszczyste i leśne ścieżki. Podczas każdej wycieczki nie brakuje przystanków, na których łapiemy kolejny oddech. Tym razem było to bardzo urokliwe miejsce pośród lasu i pól z oczkiem wodnym.

Wyprawy rowerowe pozwalają na reset - odpoczynek od codziennych zajęć. Poznajemy nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólnie dzielimy się wrażeniami z wycieczki.

Rowerowa Gołdap
www.rowerowa.goldap.info

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!