GOŁDAP. Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na koncert zespołu Brass Federacja, który odbędzie się w niedzielę o 18.00 w parku miejskim.

Brass Federacja to rasowy polski brass-band, złożony ze znakomitych instrumentalistów dętych blaszanych. 6-osobowy zespół wykonuje zarówno hity muzyki rock, pop, reggae i funk, jak też gra i trąbi własne, pełne ognia i siły kompozycje. Do dętego blaszanego składu 2 trąbek, 2 puzonów i suzafonu dołączona została perkusja, celem wzmocnienia pulsacji i dynamizmu, koniecznego do takiego rodzaju muzyki. Brass Federacja gra przeboje tak znanych wykonawców jak Michael Jackson, Bobby M’c Ferrin, Stevie Wonder, ABBA, Village Band (YMCA), Dire Straits, Frank Sinatra, Duke Ellington i wielu innych znakomitych artystów, których hitów nie sposób nie rozpoznać po pierwszych dźwiękach. Aranżacje dodatkowo upstrzone bogatą improwizacją wszystkich muzyków zespołu.

Dom Kultury w Gołdapi


AKTUALIZACJA 2018-08-24 22:50

W razie niepogody niedzielny koncert zespołu Brass Federacja przeniesiony zostanie do sali koncertowej szkoły muzycznej. W niedzielę do godz. 15.00 na facebooku Domu Kultury w Gołdapi powiadomimy Państwa o miejscu koncertu.

Dom Kultury w Gołdapi

 

 
Wyszukiwarka

Loading