Loading


GOŁDAP. Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na koncert zespołu Brass Federacja, który odbędzie się w niedzielę o 18.00 w parku miejskim.

Brass Federacja to rasowy polski brass-band, złożony ze znakomitych instrumentalistów dętych blaszanych. 6-osobowy zespół wykonuje zarówno hity muzyki rock, pop, reggae i funk, jak też gra i trąbi własne, pełne ognia i siły kompozycje. Do dętego blaszanego składu 2 trąbek, 2 puzonów i suzafonu dołączona została perkusja, celem wzmocnienia pulsacji i dynamizmu, koniecznego do takiego rodzaju muzyki. Brass Federacja gra przeboje tak znanych wykonawców jak Michael Jackson, Bobby M’c Ferrin, Stevie Wonder, ABBA, Village Band (YMCA), Dire Straits, Frank Sinatra, Duke Ellington i wielu innych znakomitych artystów, których hitów nie sposób nie rozpoznać po pierwszych dźwiękach. Aranżacje dodatkowo upstrzone bogatą improwizacją wszystkich muzyków zespołu.

Dom Kultury w Gołdapi


AKTUALIZACJA 2018-08-24 22:50

W razie niepogody niedzielny koncert zespołu Brass Federacja przeniesiony zostanie do sali koncertowej szkoły muzycznej. W niedzielę do godz. 15.00 na facebooku Domu Kultury w Gołdapi powiadomimy Państwa o miejscu koncertu.

Dom Kultury w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!