GOŁDAP. W wakacje prowadzimy akcję "Chodź na rower" i co czwartek zapraszamy do wspólnych wyjazdów. Główną atrakcją ostatniego, który odbył się 16 sierpnia, była wizyta w parku linowym znajdującym się przy Zajeździe Piękna Góra Rudziewicz.

Byliśmy bardzo podekscytowani, mogliśmy poczuć się jak Tarzan wśród drzew! Na miejscu otrzymaliśmy pasy zabezpieczające i kaski. Przed wejściem na tor każdy z nas musiał przejść test sprawdzający opanowanie podstawowych zasad przypinania się, oznakowań lin itp. Instruktor był nieubłagany i nie raz trzeba było powtarzać test tak długo, aż nie popełnimy nawet najmniejszego błędu.

Z uśmiechem na ustach przemierzaliśmy wybrane przez nas trasy: w lasku wędrowali najmłodsi, na wysokości starsi mniej i bardziej doświadczeni. Przejście po cienkiej linie na wysokości kilkunastu metrów, przechodzenie po ruchomych deskach, linach, pajęczynach, wdrapywanie się po ścianie... było fajnie!

Po wycieńczającej zabawie w parku linowym piekliśmy kiełbaski nad przygotowanym wcześniej przez właścicieli zajazdu ognisku. Z czystym sumieniem możemy polecić taki wyjazd każdemu. Wrażenia są niezapomniane, a pokonanie własnego lęku jest tu największą nagrodą.

Rowerowa Gołdap
www.rowerowa.goldap.info 

 
Wyszukiwarka

Loading