Loading


GOŁDAP. W wakacje prowadzimy akcję "Chodź na rower" i co czwartek zapraszamy do wspólnych wyjazdów. Główną atrakcją ostatniego, który odbył się 16 sierpnia, była wizyta w parku linowym znajdującym się przy Zajeździe Piękna Góra Rudziewicz.

Byliśmy bardzo podekscytowani, mogliśmy poczuć się jak Tarzan wśród drzew! Na miejscu otrzymaliśmy pasy zabezpieczające i kaski. Przed wejściem na tor każdy z nas musiał przejść test sprawdzający opanowanie podstawowych zasad przypinania się, oznakowań lin itp. Instruktor był nieubłagany i nie raz trzeba było powtarzać test tak długo, aż nie popełnimy nawet najmniejszego błędu.

Z uśmiechem na ustach przemierzaliśmy wybrane przez nas trasy: w lasku wędrowali najmłodsi, na wysokości starsi mniej i bardziej doświadczeni. Przejście po cienkiej linie na wysokości kilkunastu metrów, przechodzenie po ruchomych deskach, linach, pajęczynach, wdrapywanie się po ścianie... było fajnie!

Po wycieńczającej zabawie w parku linowym piekliśmy kiełbaski nad przygotowanym wcześniej przez właścicieli zajazdu ognisku. Z czystym sumieniem możemy polecić taki wyjazd każdemu. Wrażenia są niezapomniane, a pokonanie własnego lęku jest tu największą nagrodą.

Rowerowa Gołdap
www.rowerowa.goldap.info 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!