Loading


GOŁDAP. Zapraszamy dzieci w podróż w krainę czarów, magii, iluzji, tam, gdzie nierealne i niemożliwe staje się rzeczywiste i bliskie. Czeka nas pokaz w wykonaniu Łukasza Ogonowskiego, który zachwyci publiczność oraz dostarczy potężną dawkę dobrego humoru.

19 sierpnia, godzina 13.00, park miejski

Łukasz Ogonowski z iluzją pierwszy raz zetknął się jeszcze jako dziecko. Zafascynowany tą piękną a zarazem trudną sztuką tworzenia złudzeń, zgłębiał tajniki u największego mistrza w kraju. Razem z asystentką już od 10 lat zadziwiają publiczność w całej Polsce oraz Europie. Łukasz jest również pełnoprawnym członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów oraz uczestnikiem VII edycji programu "Mam Talent".

Dom Kultury w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!