Loading


GOŁDAP. W kolejnej wycieczce w ramach akcji "Chodź na rower", do udziału w których w wakacyjne czwartki państwa zapraszamy, wzięło udział prawie 20 rowerzystów. Byli członkowie grupy, byli mieszkańcy Gołdapi, byli turyści, którzy przebywają obecnie w sanatorium.

Trasa naszej wycieczki prowadziła przede wszystkim po Puszczy Rominckiej, w której „zaliczyliśmy” kamień poświęcony Oswaldowi Kahnertowi - leśniczemu, który został zamordowany w puszczy niemal dokładnie 99 lat temu. Byliśmy też na moście w Botkunach.

Kolejna wycieczka - o ile pogoda nie pokrzyżuje planów - za tydzień. Szczegóły na naszym facebooku.

Rowerowa Gołdap
www.rowerowa.goldap.info

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!