Loading


GOŁDAP. Dziś kolejny wyjazd w ramach naszej wakacyjnej akcji "Chodź na rower". Wybieramy się do Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej, aby podziwiać jego uroki z poziomu roweru. Trasa liczyć będzie około 26 kilometrów, przewidywany czas wycieczki to 2 godziny. Po drodze zajedziemy pod obelisk Oswalda Kahnerta - leśniczego, który zginął w tym miejscu 99 lat temu. Zbieramy się o godzinie 18.00 przy zegarze słonecznym. Jeśli macie ochotę jechać z nami - zapraszamy. Pamiętajcie o zamontowaniu lampek do rowerów, mogą się przydać.

Więcej informacji o akcji „Chodź na rower" na naszej stronie internetowej: https://www.rowerowa.goldap.info/2018/07/09/chodz-na-rower-nasza-wakacyjna-akcja/

Rowerowa Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!