Loading


GOŁDAP. Wkrótce rozpocznie się kolejny, trzeci już etap budowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi. Umowa z wykonawcą robót została podpisana 7 sierpnia.

W ramach zleconych prac wykończony ma być dobudowany kilka lat wcześniej budynek, w którym znajdują się stanowiska naprawcze pojazdów, myjnia samochodów ciężarowych oraz zaplecze socjalne dla strażaków. Ponadto z kostki zostanie ułożony plac manewrowy od strony ul. Wojska Polskiego, umożliwiający wyjazd i wjazdu do tegoż budynku. Wykonane mają też być kanalizacja deszczowa oraz wielofunkcyjne boisko z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Wartość robót to 2.031.484,32 złotych. Mają one być wykonane do 7 grudnia br.

Do wykonania w przyszłości pozostaną jeszcze ogrodzenie i oświetlenie terenu, a także drugi wyjazd z posesji straży od strony ul. Konstytucji 3 Maja.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!