Loading


GOŁDAP. Pracownia fotografii „Gniazdo” w Dom Kultury w Gołdapi zaprasza do udziału w I Gołdapskim Biennale Fotografii.

Cztery poprzednie edycje konkursu fotograficznego pn. „Nasze gołdapskie” dały dużą ilość doświadczeń w organizacji konkursu, a także zaowocowały pracami na bardzo wysokim poziomie. Do udziału w konkursie „Nasze gołdapskie” dopuszczane były prace wykonane jedynie na obszarze powiatu gołdapskiego.

Nowy konkurs - I Gołdapskie Biennale Fotografii - dopuszcza do udziału fotografie wykonane w dowolnym miejscu naszego globu.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich fotografujących, bez ograniczeń wiekowych i aktywnej twórczej postawy. Zapraszamy do poszukiwań nowych środków wyrazu artystycznego opisujących otaczającą rzeczywistość, a także ludzi, idei, doznań i wrażeń. Nowa formuła konkursu zachęca do poszukiwań w obszarze struktury obrazu fotograficznego, a także rejestracji czasu i miejsca, w którym żyjemy z uwzględnieniem osobistego stosunku autora do rzeczywistości.

Dom Kultury w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!