Loading


GOŁDAP. Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny ogłasza nabór wniosków w ramach programu stypendialnego "Aktywny student - 2018/2019".

Studencie:
- mieszkasz na terenie powiatu gołdapskiego,
- Twoja rodzina ma niskie dochody,
- osiągasz wysokie wyniki w nauce,
- masz osiągnięcia pozaszkolne lub/i udokumentowaną działalność społeczną, działasz jako wolontariusz.
Te stypendium jest dla Ciebie!

Stypendia przeznaczone są dla studentów dziennych szkół wyższych, pochodzących z terenu powiatu gołdapskiego. Przy przydzielaniu stypendiów będą brane pod uwagę: sytuacja materialna, wyniki w nauce, osiągniecia pozaszkolne i działalność społeczna. Stypendia przyznawane przez Gołdapski Fundusz Lokalny są stypendiami rozwojowymi. Wspieramy tych, którzy mają osiągnięcia poza szkołą czy uczelnią w różnych dziedzinach życia społecznego (nauka, sport, kultura, media), którzy osiągają sukcesy w różnych olimpiadach, konkursach, angażują się w działania społeczne, pracują, jako wolontariusze na rzecz innych.
W ramach programu zostaną przyznane stypendia w wysokości 380zł miesięcznie w okresie od października 2018 do czerwca 2019.

Dodatkowe informacje można uzyskać mailowo pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski w formie papierowej przyjmowane będą do 24 sierpnia do godziny 15:00 (decyduje data wpływu do GFL) pod adresem: Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny, ul. Wolności 11, 19-500 Gołdap, dodatkowo formularz wniosku w formie edytowalnej należy przesłać wyżej wymienionym terminie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszam,
Zbigniew Mieruński, prezes Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny