Loading


GOŁDAP. Po trzech stronach pl. Zwycięstwa: północnej, południowej i zachodniej staną wkrótce parkometry. Staną, bo ich montaż został zapisany w projekcie dotyczącym modernizacji centrum miasta.

Póki co kierowcy nie będą musieli płacić za postój. Ostateczna decyzja, czy wprowadzić opłaty za parkowanie, należy bowiem do rady miejskiej. To rada również musiałaby zdecydować o wysokości opłat. Wydaje się mało prawdopodobne, by włodarze zdecydowali się utworzenie strefy płatnego parkowania przed najbliższymi wyborami samorządowymi. Wykluczyć tego jednak nie można, obecna rada jest bowiem w swoich decyzjach coraz częściej nieprzewidywalna. Burmistrz Gołdapi póki co również nie podjął decyzji, czy z własnej inicjatywy będzie przedstawiał radzie projekt uchwały w tej sprawie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!