Loading


GOŁDAP/BOTKUNY. Na realizację projektów w ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego na terenie wiejskim zabezpieczono w budżecie 49.500zł. Łącznie do gminy wpłynęły trzy. W wyniku głosowania mieszkańcy wybrali do realizacji projekt Grzegorza Olszewskiego. Dotyczy on wykonania asfaltowej ścieżki pieszo-rowerowej o długości 270 metrów Botkunach.

Koszt tej inwestycji według wnioskodawcy wynieść miał 49.495zł. Życie brutalnie zweryfikowało to założenie. W ramach ogłoszonego przez burmistrza przetargu nieograniczonego wpłynęła jedna oferta. Firma Justyny Świtaj zaproponowała cenę ponad trzy razy wyższą, niż przewidywał Grzegorz Olszewski. Za wykonanie inwestycji chce bowiem prawie 153 tysiące złotych. Inwestycja najprawdopodobniej nie dojdzie więc do skutku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!