Loading


GOŁDAP. 24 lipca przypada rocznica powołania polskiej Policji Państwowej w 1919 roku. Dzień ten przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 1995 roku został ustanowiony Świętem Policji. Dziś w południe swoje święto obchodzili funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. W uroczystości, która odbyła się w siedzibie jednostki, oprócz nich udział wzięli też m.in. przedstawiciel wojewody Jarosław Babalski, zastępca komendanta wojewódzkiego policji Arkadiusz Sylwestrzak, przedstawiciele lokalnych samorządów i służb mundurowych.

Z ust komendanta powiatowego i zaproszonych gości padło wiele życzeń i wyrazów uznania dla policjantów. Statystyki wskazują, że gołdapscy funkcjonariusze osiągają jedne z najlepszych wyników w swojej pracy w województwie. Na to, że jednak nie wszystko jest idealne, jak niektórzy by chcieli, zwrócił uwagę burmistrz Tomasz Luto. W swojej wypowiedzi nawiązał on do trwającego w kraju protestu policjantów i życzył im, by zakończył się on po ich myśli.

W trakcie uroczystości część gołdapskich funkcjonariuszy otrzymała akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!