Loading


GOŁDAP. Kolejne dwa tygodnie „Wakacji w bibliotece” w Bibliotece Publicznej w Gołdapi za nami. Upłynęły one w postaci różnorodnych zajęć. Były: łamańce słowne w postaci lepiejów (układanie na nowo wyrazów w zdania), gry planszowo-logiczno-przygodowe, zajęcia plastyczne, zajęcia z programowania z komputerem i bez niego czyli ,,bez prądu” (z matą kodowania, robotami Photon), zajęcia muzyczne. Odbył się mini seans filmowy dotyczący ważnych wartości w życiu człowieka. 19 lipca obchodziliśmy dzień Czerwonego Kapturka. Uczestnicy mieli okazję przygotować scenografię i zagrać w teatrze lalek na małe palce.

"Wakacje w bibliotece" to nie tylko zajęcia na terenie biblioteki. Były wycieczki do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi i Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Słoneczny Dom” w Gołdapi. Tam uczestnicy mogli poznać specyfikę i funkcjonowanie placówek.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!