Loading


GOŁDAP. Burmistrz Gołdapi ogłosił wczoraj przetarg na opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy dwóch gołdapskich ulic: Marii Konopnickiej oraz Różanej.

W przypadku ul. Marii Konopnickiej (ok. 420 metrów długości) dokumentacja projektowa ma obejmować przebudowę jezdni na bitumiczną o szerokości minimum 5 metrów wraz z chodnikiem jednostronnym o szerokości minimum 2 metrów, przebudowę kanalizacji deszczowej. Ma też zostać opracowana dokumentacja technicznej kanału technologicznego w tejże ulicy.

W przypadku ul. Różanej dokumentacja projektowa ma obejmować przebudowę jezdni na odcinku głównym o długości około 195 metrów (szerokość minimum 5 metrów) wraz z chodnikiem z jednej strony o szerokości minimum 1,5 metra oraz na odcinku bocznym o długości około 75 metrów (szerokość minimum 3,5 metra), a także budowę placu manewrowego i kanalizacji deszczowej. Jezdnia ma być wykonana z kostki betonowej.

Zainteresowani mają czas na złożenie ofert do 26 lipca, dokumentacja będzie zaś musiała zostać wykonana końca listopada br.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!