Loading


GMINA GOŁDAP. Ostatnie opady deszczu, momentami bardzo intensywne spowodowały, że w wielu miejscach „popłynęły” pobocza niedawno zmodernizowanej drogi na odcinku DW650 - Rostek - ul. Żeromskiego. Jezdnia na szczęście nie jest jeszcze nigdzie uszkodzona, jednakże w kilku miejscach asfalt przy poboczu zaczyna już wisieć w powietrzu.

Jak informuje Magda Kardel z wydziału infrastruktury i inwestycji komunalnych Urzędu Miejskiego w Gołdapi, w tym tygodniu planowane jest przeprowadzenie okresowego przeglądu tej drogi. Wezmą w nim urzędnicy i przedstawiciele wykonawcy robót. Ustalone zostaną usterki, jakie występują. Te, które objęte są gwarancją (jak np. pobocza), będą musiały być naprawione. Kiedy to dokładnie się wydarzy, na razie niewiadomo.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!