Loading


GOŁDAP. Podczas ostatniego posiedzenia rady powiatu, w punkcie "głos wolny", były burmistrz Gołdapi i były sekretarz powiatu Marek Miros skomentował prawomocny wyrok za zniesławienie, jaki sąd wydał wobec Andrzeja Tobolskiego, obecnie radnego rady miejskiej w Gołdapi. Uczynił to w bardzo ostrych słowach.

- Mam nadzieję, że ten wyrok uchroni innych przed działaniem, i tu się nie waham użyć tego określenia, wielokrotnego kłamcy jakim jest Andrzej Tobolski, który nie tylko wobec mnie ale i wobec innych osób rozpowszechnia oszczerstwa i pomówienia - powiedział między innymi Marek Miros.Były włodarz zwrócił także w ironiczny sposób uwagę na „nadzwyczajną i niespotykaną skromność, jeśli chodzi o poziom życia” Andrzeja Tobolskiego. Według oświadczenia majątkowego nie ma on praktycznie żadnego majątku. Powód tego ma być banalny. Przed sądem obecny radny miejski miał bowiem powiedzieć wprost, że „ma bogatą żonę”.

Andrzej Tobolski nie był obecny na czerwcowym posiedzeniu rady powiatu. Publicznie dotychczas też nie odniósł się do wystąpienia Marka Mirosa.

 

 Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!