Loading


GOŁDAP. Otwarciem wystawy fotograficzno-plastycznej w Galerii K2, zatytułowanej „Kobiety jak te kwiaty”, rozpoczęły się tegoroczne Dni Gołdapi. Prezentowane są portrety gołdapianek, przede wszystkim związanych z Gołdapskim Uniwersytetem III Wieku. Ich autorami są Ewa Markiewicz-Buczyńska, Agnieszka Milinkiewicz, Beata Szumlińska i Jarosław Jasiński.

- Zaproponowałem paniom, które przychodziły na zajęcia fotograficzne, żeby zabawić się w studio fotograficzne i studnio portretowe. Do tego projektu zaprosiłem jeszcze trzy panie, z których jedna - Agnieszka Milinkiewicz - fotografowała panie, a dwie pozostałe: Beata Szumlińska i Ewa Markiewicz-Buczyńska, zgodziły się panie ze zdjęć narysować - mówi Jarosław Jasiński, pomysłodawca projektu.

Wystawa będzie dostępna przez najbliższe dwa miesiące.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!