Loading


GOŁDAP. „Święto jajka” odbyło się w niedzielę w ośrodku „Leśny Zakątek” nad Jeziorem Gołdap. Imprezę po raz ósmy zorganizowało stowarzyszenie Gołdapska Rada Sportu. W jej trakcie przeprowadzonych zostało kilka konkursów z jajkiem w roli głównej. Było m.in. łapanie jajek rzucanych przez organizatora, szukanie jaj ukrytych w piasku, bieg z jajem trzymanym między ustami dwóch osób. Co ciekawe, osoby, które zgłaszały się do startu w konkursach nie widziały, na co się piszą. Dopiero po zamknięciu list organizator informował, co będą musiały zrobić. Na najlepsze trójki czekały cenne nagrody. Jak zawsze podczas „Święta jajka” była ciesząca się dużym zainteresowaniem loteria fantowa. Imprezę zakończył popołudniowy występ zespołu Axel.

 

 


Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!