Loading


GOŁDAP. 4 lipca w gołdapskiej Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyły się fantastyczne zajęcia dla grupy dzieci przebywających na wakacyjnych zajęciach sportowych w Centrum Sportu Anny Olędzkiej. Strażacy zaznajomili najmłodszych ze specyfiką służby. Pokazali, co dzieje się po usłyszeniu dźwięku alarmu, zaprezentowali sprzęt. Potem na dzieci czekał tor przeszkód! Rywalizowały one drużynowo w różnych konkurencjach, włącznie z transportem poszkodowanego do śmigłowca. Pomysłowo, ciekawie, aktywnie - każdy może nam pozazdrościć takiej jednostki strażackiej. Dziękujemy serdecznie komendantowi panu bryg. Wojciechowi Szczepanikowi za tak życzliwe podejście i sprawną realizację, panu st. kpt. Andrzejowi Jabłońskiemu za wspaniały program i nadzór oraz wszystkim strażakom za pomoc i wsparcie.

Eliza Mrzilek-Święcka

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!