Loading


OLECKO. 22 czerwca w Międzypokoleniowym Parku Aktywności przy Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Olecku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas pierwszych i drugich Technikum Nr 1 w Olecku.

W czasie uroczystości odbyło się przyrzeczenie rekrutów z Jednostki Strzeleckiej 1029 w Olecku oraz 1037 w Gołdapi. Wyróżnieni za wysokie wyniki szkoleniowe rekruci złożyli przyrzeczenie strzeleckie na sztandar oraz otrzymali podziękowania z rąk dowódcy jednostki. Kolejny raz nasze szeregi zasili nowi członkowie, co napawa nas dumą i radością.

Gośćmi honorowymi byli: wicestarosta powiatu oleckiego Kazimierz Iwanowski, przedstawiciel 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego mjr Grzegorz Łapiński. przedstawiciel Straży Granicznej kpt. Dariusz Giełazis, dowódca Sekcji ASG 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego Paweł Kropiwnicki oraz nauczyciele, rodzice, przyjaciele i uczniowie.

Bezpiecznych wakacji i efektywnego ładowania akumulatorów!

st. sierż. ZS Eliza Mrzilek-Święcka

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!