Loading


GOŁDAP. Tradycji stało się zadość; gołdapscy seniorzy spotkali się w "Leśnym Zakątku", aby w bliskim towarzystwie jeziora wspólnie powitać lato. Gospodyni spotkania i szefowa gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Helena Łukaszewicz, wraz Marią Piątkowską z pieczołowitą starannością przygotowały wszystko tak, aby każdy czuł się wyjątkowo i żeby ten wspólnie spędzony czas owocował jeszcze po spotkaniu dobrym samopoczuciem podopiecznych. Tak to oczywiście i działa, ponieważ wszyscy nie mogą doczekać się następnego spotkania.

Na spotkanie przybyli również główni gospodarze naszego miasta: burmistrz Tomasz Luto z symbolicznymi podarunkami w postaci ekologicznych reklamówek z gołdapskim logo, oraz starosta Andrzej Ciołek. Włodarze jak zawsze podziwiali i gratulowali grupie ogromnej aktywności, zaangażowania i wzajemnego szacunku, co widać na niepozowanych zdjęciach.

Już kolejny raz w tym integracyjnym spotkaniu uczestniczyli turyści z Poznania - małżonkowie, którzy osiągnęli piękny wiek (oboje mają po 90 lat), a pan jeszcze osobiście kieruje samochodem. Jak widać można być sprawnym i aktywnym w każdym wieku.

Szefowa związku nie zapomniała o święcie ojców - wszyscy ojcowie otrzymali słodkości. Później uczczono imieniny wszystkich Janów.

Była to świetna okazja, by poprawić kondycję, więc goście ochoczo korzystali z wygibasów, wywijasów w rytm melodii, które płynęły z głośników. Na zakończenie tradycyjnie ze śpiewem puszczono na jezioro wianki, które woda i poniosła w dal. (CBB)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!