Loading


GOŁDAP. W sobotę na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi odbył się festyn sportowo-rekreacyjny. Od wielu lat na rozpoczęcie wakacji organizuje go Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gołdapi. Impreza skierowana jest przede wszystkim do członków spółdzielni, zawsze mile są jednak widziani również inni mieszkańcy miasta.

Festyn rozpoczął się od „smerfowego” występu przedszkolaków. Później przyszedł czas na różne rywalizacje. Rozegrano 13 konkurencji, przeznaczonych dla dzieci, dorosłych, a także drużyn mieszanych. Było m.in. strzelanie z wiatrówki, rzut do kosza, rzut beretem, wieloskok rodzinny. Na najlepszych czekały medale, dyplomy i atrakcyjne nagrody. W strzelaniu z wiatrówki do tarczy odbyła się również rywalizacja między przedstawicielami samorządu a przedstawicielami spółdzielni. Minimalnie celniej strzelali ci drudzy i to oni wygrali puchar prezesa SM. Imprezę organizacyjnie wspierali pracownicy OSiR, a prowadził ją Stanisław Luty.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!