Loading


GOŁDAP. 21 czerwca przy współpracy Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowej Stacji w Ełku, odbyła się już ósma w tym roku akcja honorowego oddawania krwi, organizowana przez GSHDK. Zebrano ponad 9 litrów krwi pełnej od 21 dawców. Zarejestrowało się 25 chętnych.

O tym, że gołdapianie aktywnie uczestniczą w ratowaniu ludzkiego życia najlepiej świadczy fakt, że od 2003 roku oddano już ponad 3155 litrów krwi.

Podczas czerwcowej akcji krwiodawczej nasi krwiodawcy nie tylko dzielili się tym co najcenniejsze czyli krwią, ale również przygotowali niespodziankę dzieciom i młodzieży z Domu Pomocy Społecznej w Broniszewicach i przekazali ponad 70 czekolad.

W związku z przydającym 14 czerwca Światowym Dniu Krwiodawcy składamy wyrazy uznania wszystkim wyjątkowym ludziom, którzy potrafią dzielić się cząsteczką siebie dla ratowania życia innych. Pragniemy wyrazić ogromny szacunek i złożyć serdeczne podziękowanie za składany dar serca. Życzymy zdrowia i radości w życiu osobistym i zawodowym.

Marcin Białous
prezes Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!