Loading


POWIAT GOŁDAPSKI. Trzy rodzinne imprezy odbędą się dziś na terenie powiatu gołdapskiego.

O 13.00 na orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gołdapi odbędzie się festyn sportowo-rekreacyjny, organizowany od wielu lat na rozpoczęcie wakacji przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Gołdapi. W programie 13 konkurencji zarówno dla dzieci, dorosłych, a także drużyn mieszanych. Jak zawsze na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.

O 18.00 na stadionie gminnym w Baniach Mazurskich rozpocznie się festyn z okazji nocy świętojańskiej. Szczegóły na plakacie.

O 18.00 rozpocznie się też piknik na plaży w Kiepojciach, organizowany przez Stowarzyszenie Głos Puszczy Rominckiej.

Zapraszamy mieszkańców powiatu i gości do licznego udziału! Wstęp na wszystkie imprezy bezpłatny.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!