Loading


GOŁDAP. 26 maja w swojej siedzibie zgromadziły się członkinie Zwiazku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, ,aby razem uczcić swoje święto - Dzień Matki. Prezes Helena Łukaszewicz przygotowała całą oprawę spotkania tak, aby wszystkie mamy czuły się godnie i żeby spędziły miłe chwile razem z innymi mamami. Stoły pięknie udekorowane i zastawione ciastem, a do kawy szefowa dodatkowo zaserwowała dla każdej mamy po czekoladzie. Na tę okoliczność jeden z panów podjął się roli kelnera, aby serwować kawę i herbatę, co umiliło wspólne spotkanie. Związkowy zespół „Wrzos" zaśpiewał kilka znanych piosenek poświęconych specjalnie mamom, których melodie podchwyciła cała sala. Piosenki były przeplatane rzewnymi wierszami napisanymi osobiście dla swoich matek, które już najczęściej ze względu na wiek tkwią w tęsknych wspomnieniach. Szefowa pani Helena jako symbol podziękowania za swoje zaangażowanie i włożony trud od wszystkich pań otrzymała kwiaty. Po tak miłym spotkaniu matki rozeszły się do domów, aby dalej świętować ten wyjątkowy dzień już ze swoimi dziećmi, tymi mniejszymi i tymi trochę większymi. (CBB)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!