Loading


GOŁDAP. 19 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych w Placówce Straży Granicznej w Gołdapi. Tym razem spotkaliśmy się na przejściu granicznym w Gołdapi, aby przyjrzeć się z bliska pracy funkcjonariuszy. Zapoznaliśmy się z infrastrukturą na przejściu oraz wzięliśmy udział w wykładzie na temat specyfiki służby oraz handlu ludźmi. Wykład i opiekę nad nami sprawował chor. Paweł Bolek, a zajęcia możliwe były dzięki zawartemu porozumieniu pomiędzy Komendą Główną SG a Związkiem Strzeleckim Strzelec OSW, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni komendantowi placówki w Gołdapi ppłk. SG Tomaszowi Makowskiemu. Wzbogaceni o nową wiedzę i doświadczenie wracamy do realizacji naszych zadań.

st. sierż. ZS Eliza Mrzilek-Święcka

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!