Loading


GOŁDAP. 17 maja w ramach kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom w Bibliotece Publicznej w Gołdapi czytaliśmy książkę Wiesława Drabika „Jak baran zbaraniał na szkole przetrwania”. Z tej okazji naszą bibliotekę odwiedziły dzieci klas 0, 1 i 3 Szkoły Podstawowej nr 5 w Gołdapi. Dzieci chętnie wysłuchały opowiadania o zwierzętach czytanego przez panią Agnieszkę Stańczak.

Opowiadanie mówi o wiejskiej zagrodzie, gdzie żyje owca, baran i krowa. Zwierzęta te postanawiają uciec człowiekowi, który ciągle je strzyże, liczy i przezywa. Tylko czy na wolności było tak dobrze, jak im się wydawało? Okazało się, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Po przeczytaniu opowiadania każde dziecko otrzymało cukierki od pani Agnieszki, a od biblioteki lizaki i magnesy z logo akcji. Na zakończenie spotkania zrobiono wspólne zdjęcie.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!