Loading


GOŁDAP. Szkolimy się dzielnie, na lądzie, w wodzie i powietrzu, trzeba być gotowym na wszystko i zachować zdolność bojową. Tym razem ruszyliśmy podbijać rzekę Gołdapę. Trasa była miła, lekka i przyjemna, miała zaledwie 12km, na rozgrzewkę przed kolejnymi spływami. Nie zrażają nas ani wywrócone kajaki, ani woda w środku, ani skwar. Lubimy przygody!

Strzelcy należący do Jednostki Strzeleckiej 1037 w Gołdapi oraz 1029 w Olecku wzięli udział w spływie zorganizowanym przez przyjaciela młodzieży pana Andrzeja Juchniewicza, za co z całego serca dziękujemy. Opiekę nad grupą sprawowała dowódca obu jednostek st. sierż. ZS Eliza Mrzilek-Święcka.

JS1037 Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!