Loading


GOŁDAP. Dziś odbył się rodzinny rajd rowerowy, organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi w ramach obchodów XX Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.  Impreza odbyła się już po raz siódmy. Start był w centrum Gołdapi w pobliżu postoju taksówek. Trasa rajdu prowadziła przez ul. Krótką i Żeromskiego, następnie zmodernizowaną drogą do Rostka, a później w kierunku DW650 i Zajazdu Piękna Góra Rudziewicz.

U podnóża Gołdapskiej Góry wyprawa na dwóch kółkach się zakończyła, a rozpoczął się kilkugodzinny piknik. Najpierw był poczęstunek: bigos, grochówka, kiełbasa i kaszanka z grilla, pączki, napoje. Potem przyszedł czas na konkursy z nagrodami, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Były też rozdawane kupony na watę cukrową i przejazd kolejką krzesełkową, można było skorzystać z parku linowego czy zrobić zdjęcie w foto budce. Imprezę prowadził Stanisław Luty.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!