Loading


POWIAT GOŁDAPSKI. Już jutro Boże Ciało, a tym samym rozpoczyna się kolejny długi weekend w tym roku. W związku z tym gołdapscy policjanci spodziewają się wzrostu natężenia ruchu na drogach powiatu. Aby podnieść poziom bezpieczeństwa użytkowników dróg, dzisiaj rozpoczyna się policyjna akcja pod nazwą "Bezpieczny weekend - Boże Ciało 2018", która potrwa do 3 czerwca.

Podczas tych kilku dni na ulicach Gołdapi i drogach powiatu bezpieczeństwa będą strzec miejscowi policjanci. Będą monitorować natężenie i zagrożenia w ruchu oraz zwracać uwagę na wszelkiego rodzaju wykroczenia popełniane zarówno przez kierujących jak i pieszych. Policjanci będą również zwracać uwagę na trzeźwość kierujących, stan techniczny i prędkość pojazdów oraz bezpieczeństwo pasażerów. Stanowczo egzekwowane będzie również zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie dzieci zgodnie z przepisami w specjalnych fotelikach.

Celem działań jest eliminowanie z ruchu kierujących siadających za kierownicę na „podwójnym gazie” oraz zapewnienie użytkownikom dróg bezpiecznej podróży i powrotu do domu.

KPP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!