Loading


SUWAŁKI. W dniach 24-26 maja odbył się XVIII Międzynarodowy Festiwal Pieśni i Tańca "Muszelki Wigier 2018". W wydarzeniu wzięło udział około sześciuset wykonawców z Polski, Litwy, Łotwy, Rosji, Ukrainy, Bułgarii i Gruzji. Dom Kultury w Gołdapi reprezentował zespół "Gołdapskie Zdrójki", prowadzony przez instruktora Roberta Magielnickiego. Zajął on w konkursie w kategorii zespoły 17-25 lat III miejsce i otrzymał Brązową Muszelkę Wigier. W kategorii soliści 14-16 Jakub Pawłowski wywalczył wyróżnienie. Jurorzy stwierdzili, że tak wysokiego poziomu, jak w tym roku jeszcze nie było.

- Jestem szczęśliwy i dumny ze swoich podopiecznych. Za rok postaramy się sięgnąć jeszcze wyżej, choć nie ukrywam, że było bardzo ciężko konkurować z zespołami, które reprezentowały swoje kraje w tegorocznej Eurowizji lub byli laureatami telewizyjnych Show jak X-Factor czy Must Be The Music, a tacy właśnie byli nasi rywale - mówi Robert Magielnicki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dom Kultury w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!