Loading


MIKOŁAJKI. 17 maja grupa teatralna „Teatrusie” z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gołdapi uczestniczyła w XVI Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Doceń swój talent” w Mikołajkach. Osoby niepełnosprawne z różnych warsztatów prezentowały swój dorobek artystyczny. W przeglądzie brało udział 12 placówek m.in. z Kętrzyna, Gołdapi, Mikołajek, Olecka, Grajewa, Filipowa, Giżycka, Moniek, Ełku, Pisza i Mrągowa. Między występami śpiewała uzdolniona młodzież ze Studia Piosenki „Beciaki” w Suwałkach. Jury przyznało III miejsce WTZ Giżycko, II miejsce WTZ Pisz, zaś I miejsce przypadło WTZ Gołdap za przedstawienie „Już nie zapomnisz mnie” – miusical na podstawie utworów z lat 20-30. Była to krótka historia o miłości. Jury bardzo podobał się spektakl gołdapskiej grupy. Wyróżniono też indywidualnie Agnieszkę Grygajtys i Pawła Sarosiaka za wokal oraz instruktor Dorotę Łasicę za przygotowanie wokalistów. Po przedstawieniach wszyscy uczestnicy przeglądu przemieścili się do wioski żeglarskiej na posiłek i dyskotekę.

WTZ w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!