Loading


GOŁDAP. Starania zarządu powiatu o dofinansowanie remontów dróg powiatowych po raz kolejny przyniosły sukces. W środę, 16 maja, ministerstwo finansów oficjalnie potwierdziło informację dotyczącą dofinansowania przebudowy drogi powiatowej - ul. Nadbrzeżnej w Gołdapi w kwocie 1.108.800zł. Całkowity koszt realizacji inwestycji wynosi 1.938.018zł. Wysokość dofinansowania w kwocie wyższej od wnioskowanej otwiera przed powiatem szansę na realizację kolejnej inwestycji poprawiającej stan dróg w powiecie gołdapskim, tym razem w części wiejskiej gminy Gołdap na odcinku Piękne Łąki – Niedrzwica –Gołdap.

Bartosz Zackiewicz
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!