Loading


ŁOTWA. W dniach 16-17 maja teatr ognia Flash Zone z Domu Kultury w Gołdapi uczestniczył w festiwalu teatralnym w Gulbene na Łotwie.

Już kolejny raz braliśmy udział w tym spotkaniu teatrów. Teraz było to szczególne przedsięwzięcie, bo zorganizowane po raz 25 przez Stowarzyszenie Teatralne w Gulbene. 25-lecie spotkań zaprzyjaźnionych grup teatralnych z Litwy, Polski i Łotwy uświetnił jubileuszowy tort.

Grupa z DK w Gołdapi zaprezentowała się w krótkim spektaklu pt. „Podróż z...”, w którym uczestniczyła Ola, Wiktoria, Klaudia i Natalka.

Wspólne spotkanie zaowocowało zaproszeniami gołdapian na następne występy zagraniczne.

Dom Kultury w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!