Loading


GOŁDAP. 17 maja po raz kolejny w tym roku spotkali się w swojej siedzibie członkowie gołdapskiego koła Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Tym razem okazją były obchody Międzynarodowego Dnia Inwalidy. Zebranych powitała przewodnicząca koła Helena Łukaszewicz. Wszystkim życzyła dużo zdrowia, zadowolenia z dnia codziennego i jak najczęstszych wspólnych spotkań. Po niej głos zabrali zaproszeni goście: burmistrz Tomasz Luto i reprezentująca tego dnia starostę Wioletta Anuszkiewicz - naczelniczka wydziału promocji i rozwoju powiatu w Starostwie Powiatowym w Gołdapi. Tomasz Luto przekazał na ręce przewodniczącej upominki z logiem Gołdapi. Przewodnicząca podziękowała burmistrzowi i staroście za wspieranie gołdapskich seniorów. Kolejnym punktem był występ zespołu „Wrzos". Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem i wspólnymi rozmowami.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!