Loading


GOŁDAP. Dwie wystawy będą mogli obejrzeć gołdapianie i goście w przyszłym tygodniu. Jedna będzie w budynku muzealnym, druga w Szkole Podstawowej nr 3.

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Noblistów Polskich w Gołdapi wraz z Biblioteką Publiczną w Gołdapi zapraszają na wystawę "Spotkanie" / "Begegnung". Swoje prace malarskie zaprezentuje młody twórca ze Stade Frederick Gaβ, uczestnik wymiany młodzieży między jego miastem a Gołdapią. Wernisaż zaplanowano 28 maja o godz. 11.30 w drugim budynku muzealnym.

Na wystawę fotografii pt. ”Gołdap dawniej i dziś” zaprasza Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi. Będzie ona dostępna w dniach 28-30 maja w holu na parterze tejże placówki.

Obie wystawy można będzie obejrzeć bezpłatnie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!