Loading


GOŁDAP. „Odjazdowy Bibliotekarz” to rajd rowerowy, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez Biblioteki Publicznej w Gołdapi. 19 maja tuż po godzinie 10.00 miłośnicy książek, rowerów i bibliotek ruszyli spod budynku biblioteki do placówki Państwowej Straży Pożarnej, która przygotowała pokaz swojego sprzętu. Po odwiedzinach w straży pojechaliśmy na teren byłych obiektów wojskowych Gołdap-Botkuny, gdzie czekał już na nas pan Paweł ze swoimi ludźmi, by pokazać i umożliwić nam strzelanie do tarczy. Po emocjonującej rozgrywce na strzelnicy przejechaliśmy Promenadą Zdrojową udając się do Lasu Kumiecie, by wspólnie rozpalić ognisko i upiec pyszne kiełbaski. Nieco zmęczeni i głodni mogliśmy w końcu odpocząć przy pięknej pogodzie na łonie natury. Uczestnicy rajdu nie kryli zadowolenia z tak spędzonego czasu, a my szczęśliwi z powodzenia kolejnej imprezy naładowaliśmy się pozytywnie na kolejne, bo nic tak nie buduje i motywuje do dalszego działania jak radość ludzi.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!