Loading


GOŁDAP. 17 maja odbyła się akcja krwiodawcza zorganizowana przez Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi oraz Placówkę Straży Granicznej w Gołdapi. Krew oddało 19 osób. Krew oddawał m.in. niezwykły dawca, pan Jan Puchaczewski. Robi to regularnie od 9 stycznia 1975 roku. Na swoim koncie ma już ponad 80 litrów oddanej honorowo krwi. Pan Jan pokazał nam wszystkie odznaczenia, którym został uhonorowany za ratowanie ludzkiego życia.

Podczas akcji rozdawane były kalendarze Fundacji Kropla Życia im. Agaty Mróz-Olszewskiej, przekazane przez pana Jacka Olszewskiego.

Wszystkim honorowym dawcom serdecznie dziękujemy za udział w akcji, a panu Janowi życzymy dużo zdrowia.

Marcin Białous
prezes Gołdapskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!