Loading


GOŁDAP. W każdą środę o godzinie 17.00 w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbywają się spotkania miłośników i kolekcjonerów gier planszowych. Podczas kwietniowych spotkań zagraliśmy w wiele ciekawych, emocjonujących gier, przy których jak zwykle świetnie się bawiliśmy. „Tajemnicze podziemia” skłaniały do tworzenia labiryntów, w których próbowaliśmy zebrać jak najwięcej skarbów omijając przy tym potwory. W „Zakazanej wyspie” wspólnie próbowaliśmy zebrać wszystkie artefakty i wydostać się helikopterem z przystani głupców, co nam się udało. W grze „Abyss” dzięki gromadzonym perłom mogliśmy zakupywać Lordów, dzięki którym zdobywaliśmy umiejętności i gromadziliśmy punkty. „Red7” umożliwiło nam zabawę kolorowymi cyframi, zaś w grze „Splendor” zbieraliśmy kamienie szlachetne, co pozwoliło na zakupienie kart z punktami. To tylko część z licznych gier, które dostarczają nam dużo frajdy i dobrej zabawy. Na spotkaniach czas upływa nam zawsze przyjemnie i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania, na które może przyjść każdy, kto ma czas i ochotę na wspólną rozrywkę przy „planszówkach”.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!