Loading


GOŁDAP. 27 kwietnia w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbyło się spotkanie dyskusyjnego klubu książki, podczas którego omawiano książkę Marty Fox „Kobieta zaklęta w kamień”. To powieść dla kobiet dojrzałych. Książka bardzo ciekawa, chociaż nie nowość. Główną bohaterką książki jest Emilia - dojrzała kobieta z bagażem bolesnych doświadczeń życiowych. Wydawać by się mogło, że udało się jej poukładać wszystkie swoje sprawy: ma troje dorosłych dzieci, ukochanego mężczyznę u boku, świetnie spełnia się jako pisarka. Spokój Emilii zostaje zburzony przez pojawiające się na jej ciele dziwne plamki. Wyniki badań potwierdzają, że jest to sklerodermia - rzadka choroba powodująca stwardnienie skóry i tkanek. W obliczu poważnej choroby postanawia zrewidować swoje życia i naprawić to, co jeszcze można zmienić.

BP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!