Loading


GOŁDAP. Impreza ph. „Więcej ruchu więcej zdrowia” odbyła się 21 kwietnia w Lesie Kumiecie. Tradycyjnie została przygotowana do pokonania trasa, na której znajdowały się ”punkty kontrolne”, którymi były stoiska m.in. Lasów Państwowych, policji, starostwa, OPS, pielęgniarek z grupy „Puls”. Można na nich było uzyskać różnego rodzaju informacje, otrzymać ulotki i gadżety. Przygotowane zostało też ognisko z kiełbaskami. Na polanie były zabawy dla dzieci i dorosłych, przeprowadzono konkurs na najstarszego i najmłodszego uczestnika imprezy. Organizatorami wydarzenia byli: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gołdapi i Nadleśnictwo Gołdap.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!