Loading


GOŁDAP. Piknik z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej zorganizowany został 2 maja w centrum Gołdapi. Święto to popularnie zwane świętem flagi to jedno z najmłodszych polskich świąt. Ustanowione zostało przez sejm w 2004 roku.

Na maszt przy pomniku Niepodległości podniesiona została flaga państwowa. Bardzo ciekawy był taniec poloneza w wykonaniu dzieci i młodzieży. Przedszkolaki i ich panie z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi zaprezentowały przygotowaną ostatnich dniach biało-czerwoną flagę o długości ponad 40 metrów. Było ognisko, zabawy dla dzieci, rozdawane były małe biało-czerwone flagi i różne gadżety z logiem Gołdapi.
 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!